• Gegroet, sterveling! Nieuw op het forum?
    Als je wilt deelnemen aan het forum heb je een forumaccount nodig. Registeer er snel een! Heb je al een forumaccount? Dan kun je hier inloggen.

alliantie top 10

Darkhenk98

Gast
Maar hoe kun je iets strategisch verzinnen als je moet wachten op spookjes of om stichtjes?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser23984

Gast
Maar hoe kun je iets strategisch verzinnen als je moet wachten op spookjes of om stichtjes?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Hoe denk je dat wij ( MoragDDTong ) uiteindelijk op de no 1 plaats van deze wereld terecht zijn gekomen ?
Dat is echt niet wachten op, maar het gevolg van een goed doordachte strategie en -tijd-.
Uiteraard zijn resultaten behaalt in het verleden geen garantie voor de toekomst.

Je kunt spelers ook een zetje geven door ze veelvuldig aan te vallen. Soms creeer je dus zelf spooksteden.

Maar..... Hyperborea is inderdaad een andere wereld.
 

DeletedUser23984

Gast
Daar is Armand ook al, wordt het hier toch weer wat drukker.

Voor wie Armand niet kent: Hij is een slimme aanvaller, maar ook een slimme verdediger.
Dolt graag zijn tegenstanders
Steden bouwen is niet zijn hobby, troepen bouwen des te meer.
MDDT spelers noemt hij Noobs, wat uit zijn mond een compliment betekend
en...... Armand is niet Boring hoor !
 
Ben tegenwoordig wel wat ingekakt hoor hahaha xP

Zonder Morag is er niemand om (heel) af en toe te plagen, dus wat dat betreft hou ik inderdaad wel van jullie hoor :)
 

DeletedUser22289

Gast
1
Morag DD Tong
37846762
71
533053


2
Cowboys and Aliens
27692130
107
258805


3
ReLaX
16926357
55
307752


4
Argo
11415905
11
1037810


5
Time Warp
8004127
50
160083


6
R.P.E. United
7113867
38
187207


7
Elite C and A
4778259
3
1592753


8
Venus Callipygos
2891626
4
722907


9
Lambda Crew
2699447
10
269945


10
Friends Inc.
2619294
3
873098
 
Rang Naam Punten
1 Cowboys and Aliens 12737562
2 Morag DD Tong 11815945
3 ReLaX 7795861
4 Argo 4605934
5 R.P.E. United 1585776
6 The gladiators 1526243
7 Time Warp 1206348
8 Enfant Terrible 1135777
9 Solidarity 1063941
10 Lutas 951815

Op naar de nr.1 aanvaller/krijger alliantie!
smiley_emoticons_hecheln.gif
smiley_emoticons_panik4.gif
 
Bovenaan